گلند کابل تک پیچ و دو پیچ

گلند کابل تک پیچ و دو پیچ

گلند کابل تک پیچ و دو پیچ ابزاری است که کاربر را قادر می‌سازد لوله، سیم یا کابل را به داخل محفظه عبور دهد و در عین حال باعث کاهش فشار و درزگیری مایعات، کثیفی و گرد و غبار می‌شود.

آنها تسکین فشار را ارائه می دهند و همچنین برای شامل شعله های الکتریکی یا جرقه هایی که ممکن است در محیط های خطرناک رخ دهند ایجاد شده اند.

این به عنوان یک مهر و موم عمل می کند و از آسیب رساندن آلاینده های بیرونی به سیستم الکتریکی و کابل جلوگیری می کند.

برخی از این موارد شامل مایعات، خاک و گرد و غبار است.

آنها همچنین از بیرون کشیدن یا پیچاندن کابل ها از دستگاه جلوگیری می کنند.

اتصال کابل به اتصال ایمن بین دستگاه و کابلی که به آن متصل است کمک می کند.

هر یک از آنها ویژگی ها، عملکردها، قطعات یا اجزاء و موارد دیگر منحصر به فرد خود را دارند.

گلند کابل فشرده تک پیچ چیست؟

در یک شرایط آب و هوایی متوسط ​​می توان از یک کابل فشاری منفرد استفاده کرد.

همچنین هنگامی که توسط روکش های PVC محافظت می شود، می توان از آن در تنظیمات خورنده استفاده کرد.

چنین غدد در اندازه های مختلف قابل دسترسی هستند.

آنها همچنین برای انواع کابل های تا 1000 میلی متر مربع و کابل های کنترل تا 61 هسته ایده آل هستند.

همچنین روی غلاف بیرونی کابل شما مهر و موم می دهد.

بنابراین، مطمئن شوید که هیچ آسیبی به روکش کابل وارد نشده است.

اینها هم در فضای باز و هم در محیط داخلی، در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا ضد آب هستند.

کاربرد گلند کابل فشرده تک پیچ

برای استفاده با کابل های بدون زره، ایمن است..

همچنین تداوم الکتریکی بین قطعه ورودی غده و کابل غیر زرهی را ارائه می دهد.

همچنین، روی غلاف بیرونی کابل شما مهر و موم می کند.

گلند کابل فشرده دوپیچ

این ها برای کابل های زره پوش سبک استفاده می شوند.

کابل های فشرده دوگانه ضد آب و هوا، ضد گرد و غبار و ضد آب و هوا (IP-66) هستند که می توانند در محیط های آب و هوایی استاندارد مورد استفاده قرار گیرند.

به علاوه:

هنگامی که توسط روکش های PVC محافظت می شود، می توان از آن در تنظیمات خورنده استفاده کرد.

در اندازه های مختلف قابل دسترسی هستند.

اینها برای هر کابل تا 1000 میلی متر مربع ایده آل هستند.

قیمت گلند تک پیچ و دو پیچ ما

ما  گلندهای تک پیچ و دو پیچ را  در قیمت های مختلف در اختیار شما قرار خواهیم گذاشت . قیمت گلند های ما از قیمت 7 هزار تومان شروع شده تا 50 هزار تومان  که در فروشگاه ما عرضه می شود. برای اطلاع از قیمت روز محصولات لطفا با ما تماس بگیرید.

انواع گلند

گلند کابل فلزی

با تکنولوژی نوآورانه جدید و مهر و موم ساختار منحصر به فرد، عملکرد بهتر ضد آب، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر نمک، مقاومت در برابر اسید و قلیایی، برد بزرگتر و استحکام کششی قوی تر.

 

ایمن و پایدار است و می تواند الزامات مقاومت ضربه مکانیکی را برآورده کند و در فضای باز استفاده شود. این به طور گسترده ای در اتصال ورودی و خروجی ساخت ماشین آلات، برق، صنعت روشنایی LED، صنعت ارتباطات، صنعت انرژی نو، صنعت خودرو، صنعت ساخت و ساز و سایر تجهیزات، تعمیر و محافظت از کابل، ارائه سطح حفاظت IP68 استفاده می شود.

 

گلند کابل نایلونی

غدد کابل نایلونی، گیره های طناب یا بند نایلون بند نایلونی که گاهی اوقات به آن ها اشاره می شود، محصولات حیاتی برای کاهش فشار کابل ها هستند.

 

طراحی ویژه قالب گیره و قسمت لاستیکی که دارای طیف وسیعی در بست کابل می باشد. مقاومت کششی فوق العاده قوی، ضد آب، ضد گرد و غبار. غده های کابل نایلونی توانایی بالایی در مقاومت در برابر نمک، اسید، قلیایی، الکل، گریس و حلال عمومی دارند. درجه حفاظت IP68 است.

 

مشکی، خاکستری و همچنین رنگ های خاص به درخواست شما قابل طراحی است. اگر به اندازه و نوع خاصی نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید

گلند کابل ضد انفجار

همه کابل‌های ضد انفجار ما برای استفاده در مناطقی که ویژگی‌های ضد اشتعال، ضد انفجار و مقاوم در برابر سیل مورد نیاز است، تایید شده‌اند.

درجه ضد شعله Vo(UL94) است. لوله کابل ضد انفجار برای دمای بالا، محیط خشن، حالت استاتیک -40 تا 100 درجه سانتیگراد، زمان کوتاه تا 120 درجه سانتیگراد مناسب است.

طیفی از کابل های ضد اشتعال و ضد انفجار دارای گواهینامه های متعددهستند که به مشتریان امکان می دهد یک گلند را برای پوشش بسیاری از موقعیت ها انتخاب کنند.

لوله منعطف نایلون اتحادیه نایلون برای اتصالات شیلنگ پلاستیکی

اتصال سریع اتصالی است که می تواند بدون ابزار خط لوله را متصل یا جدا کند. اتصال سریع را می توان به اتصال سریع هوا، اتصال سریع برای گاز سوخت اکسیژن، اتصال سریع مایع گاز، اتصال سریع برای فشار روغن، اتصال سریع برای گاز بی اثر، اتصال سریع برای روغن دمای آب خنک کننده، اتصال سریع نیمه هادی تقسیم کرد.

موارد استفاده از گلند کابل ضد انفجار:

 

1- کانکتور ضد آب کابل نایلونی یک ماده حمایت کننده برای کابل ها است که عمدتاً در جعبه های توزیع و کابینت های توزیع استفاده می شود.

2-کانکتور می تواند کابل را قفل کند و انتهای دیگر را می توان به قسمت بالایی بدنه جعبه تجهیزات وصل کرد یا طبق انتخاب می توان آن را رزوه کرد.

 

3- با رزوه های داخلی در ورودی و خروجی به تجهیزات الکتریکی متصل شوید. جعبه کنترل ماشین آلات عمومی، تابلو توزیع، ماشین آلات.

 

4- هنگامی که برای تثبیت سیم و کابل استفاده می شود، می تواند به طور موثر کابل ها را ببندد و به هدف ضد آب دست یابد.

5-با توجه به مواد هسته، می توان آن را به کانکتور کابل برق هسته مسی و کانکتور کابل برق هسته آلومینیومی تقسیم کرد.

درباره ما

در فروشگاه عمده فروشی ما گلند کابل برای هر موقعیتی وجود دارد. برای تنظیمات سخت که دما و فشار می تواند مشکل ساز باشد، گلند زرهی را انتخاب کنید، قطر کابل را در نظر بگیرید و مواد مناسب را انتخاب کنید.برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.