انواع محصولات لوله برق و گلند

انواع محصولات لوله برق و گلند

انواع محصولات لوله برق و گلند گالوانیزه در فروشگاه ما موجود است و برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات فولادی با ما همراه باشید.

لوله‌های فولادی لوله‌های استوانه‌ای هستند که از فولاد ساخته شده‌اند و در ساخت و زیرساخت‌ها کاربردهای زیادی دارند.آنها پر استفاده ترین محصول ساخته شده توسط صنعت فولاد هستند. کاربرد اصلی لوله در حمل و نقل مایع یا گاز زیرزمینی از جمله نفت، گاز و آب است.

لوله کابل برای اجازه ورود کابل به تجهیزات الکتریکی یا قطعاتی طراحی شده است که اتصال به زمین، زمین، اتصال، عایق، آب بندی، حفظ و رفع فشار را فراهم می کند. پشتیبانی مکانیکی برای کابل ها فراهم می کند.

گلاندینگ  خاتمه یک کار برای برقکارها در حین ساخت یک پروژه است. انواع مختلفی از غدد در مناطق نفت و گاز استفاده می شود. روی گلند کابل صنعتی دو نوع وجود دارد.1- غدد فشرده سازی منفرد و 2- غدد فشرده سازی مضاعف است. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع محصولات لوله برق و گلند لطفا به این مطلب مراجعه فرمایید.

لوله برق گالوانیزه

لوله فولادی سفت و سخت گالوانیزه از فولاد نرم ساخته شده است، از آن به عنوان یک سیستم راه آهن فولادی  استفاده می کنند. شکل لوله دایره ای است که برای محافظت فیزیکی و مسیریابی هادی های سیم و استفاده به عنوان هادی اتصال به زمین طراحی شده است.

لوله فولادی سفت و سخت گالوانیزه سنگین ترین وزن و ضخیم ترین دیوار لوله های برق است. لوله برق گالوانیزه

اسفاده برای محافظت از کابل های برق

بیشتر بخوانید  لوله گالوانيزه برق سرد وگرم

مراحل ساخت لوله برق گالوانیزه

1). سطح پوشش داخلی و خارجی

پوشش داخلی باید عاری از عیوب آسیب رسان باشد. گالوانیزه گرم داخلی و خارجی برای محافظت از لایه گالوانیکی خوردگی و استفاده می شود. پوشش به طور یکنواخت برای سهولت کشیدن سیم، ساخته می شود.

2). جوشکاری

تمام درزها باید پیوسته و به روش کار جوشکاری انجام شود.

3). تمیز کردن

قبل از اعمال پوشش محافظ، داخل لوله باید به اندازه کافی تمیز شود. فرآیند تمیز کردن باید سطوح خارجی و داخلی مجرا را در شرایطی قرار دهد که پوشش محافظ صاف و محکم باشد.

4). پوشش محافظ برای مقاومت در برابر خوردگی

سطح بیرونی باید به طور کامل و یکنواخت با روی فلزی پوشانده شود .

سطح داخلی باید توسط روی یا یک پوشش آلی محافظت شودو باید دارای سطح پیوسته صاف باشد.

برای اطلاع بیشتر از لوله برق گالوانیزه به مطلب لوله های برق گالوانیزه گرم و سرد مراجعه بفرمایید.

لوله برق فولادی

در دنیای امروز روش ها و روش های مختلفی برای استفاده و هدایت لوله برق فولادی وجود دارد. لوله یا مجرای الکتریکی می تواند برای انجام پروژه های شما استفاده شود. استفاده از کانال برای عبور سیم یا کابل می تواند امنیت، کیفیت، صرفه جویی در هزینه و زمان، سرعت و بسیاری مزایای دیگر را برای ما به ارمغان بیاورد.

لوله فولادی برق

استفاده برای هدایت لوله های برق و محافظت از انها

یکی از مهمترین مراحل در هر پروژه قسمت  سیستم های الکتریکی آن است. برای این کار می توانید از روش های جدید و مبتکرانه ای استفاده کنید که مزایای زیادی دارند مانند لوله یا کاندویت الکتریکی.

بیشتر بخوانید  گلند كابل

برای اطلاع بیشتر در مورد لوله های فولادی ما لطفا به مطلب لوله فولادی برق مراجعه بفرمایید.

گلند تک پیچ و دو پیچ

گلند تک پیچ و دو پیچ به عنوان وسیله ای تعریف می شود که باعث کاهش فشار و محافظت از آب بندی کابل های برق در سراسر آن می شود.

انواع مختلفی ازگلند کابل وجود دارد، همه اندازه ها برای رزوه کوتاه و نخ بلند در صورت نیاز مشتریان موجود است.

گلند تک پیچ و دو پبچ

استفاده برای کاهش و حفظت از کابلها

گلند کابل  به طور گسترده در بسیاری از زمینه‌های صنعتی مانند ماشین‌های صنعتی، تجهیزات الکتریکی، مخابرات، لوازم برقی جدید استفاده می‌شوند.

گلندهای کابل با توجه به عملکردهای مختلف به انواع مختلف طبقه بندی می شوند. کابل کابل ضد آب، کابل زرهی، گلند کابل ضد انفجار،  گلند کابل فشرده سازی دوگانه، گلند کابل فشرده تکی و غیره.

برا اطلاع بیستر از گلند های ما لطف به مطلب گلند تک پیچ و دو پیچ مراجعه فرمایید.

.