محصولات گالوانیزه و آلومینیوم

محصولات گالوانیزه و آلومینیوم

محصولات گالوانیزه و آلومینیوم از یک ورق فولادی نازک است که ورق فولادی را در حمام روی مذاب فرو می برد تا سطح آن با یک لایه روی بچسبد ، یعنی صفحه فولادی نورد شده به طور مداوم در حمام ذوب روی غوطه ور می شود تا صفحه فولادی گالوانیزه ساخته شود.

هنگامی که فولاد با روی مذاب تماس پیدا می کند، یک واکنش شیمیایی رخ می دهد که روی را روی سطح فولاد می چسباند. بنابراین، یک لایه روی روی فولاد به عنوان لایه ای عمل می کند که آن را از خوردگی محافظت می کند. رایج ترین روش اعمال پوشش روی روی فولاد، گالوانیزه گرم است. با این حال، فرآیندهای مختلفی وجود دارد که برای گالوانیزه کردن فولاد نیز استفاده می شود.

انواع محصولات گالوانیزه ما

جعبه تقسیم گالوانیزه

در محدوده تاسیسات الکتریکی و توزیع برق، توزیع یا بستن و انشعاب اتصالات حامل جریان با کمک جعبه های اتصال ابتدایی است. اما صرف نظر از اینکه کجا و چه تعداد کابل نیاز به گیرکردن و انشعاب دارند، چند الزام اولیه مسیریابی کابل همیشه اعمال می شود.

جعبه تقسیم گالوانیزه در اندازه های مختلفی تولید می شود از اندازه  کوچیک تا اندازه های بزرگ (2*2) متر و همچنین در طرح های مختلفی ساخته می شود . برای اطلاعات بیشتر از اندازه و جنس جعبه های گالوانیزه لطفا به مطلب جعبه تقسیم گالوانیزه مراجعه بفرماید.

جعبه تقسیم آلومنیوم

استفاده برای توزیع برق ساختمان

بست چنگالی و ریل گالوانیزه

بست چنگالی وریل ما در اندازه های مختلفی و وطرح های  مختلفی تولید می شود و همچنین برای اطلاع دقیق تر از مزایا و کاربرد و همچنین قیمت محصولات ما به مطلب بست چنگالی و ریل گالوانیزه  مراجعه بفرماید

چنگال را متناسب با اندازه جایی که استفاده می کنید و گیره ای که متناسب با قطر عمودی دروازه شما باشد بکار ببرید.

مناسب برای نرده های مهاربند ، مانند مهاربندهای میانی و ریل پایین

روی پایه‌های خط نصب کنید و نرده‌های مهاربندی را در سراسر خط نرده یکنواخت نگه دارید

نصب آسان با 2 پیچ کالسکه (اندازه متفاوت است)

بست چنگالی وریل گالوانیزه

استفاده برای نرده های مهاربند زنجیره ای

گیره‌های ریلی  به گیره‌های بلوار نیز معروف هستند، برای اتصال نرده‌های مهاربندی افقی به حصار پیوند  استفاده می‌شوند. این اتصالات که معمولاً با ریل‌های میانی و پایینی استفاده می‌شوند، نیاز به استفاده از نوارهای مهاربندی و انتهای ریل دارد. گیره های ریل خط نرده بند شما را در ارتفاع یکنواخت در سراسر خط نرده نگه می دارد و ظاهری تمیز به آن می بخشد. آنها همچنین در  گلخانه ها،  زمین های تنیس، لانه ها و سایر سازه ها به کار می روند.

لوله فلکسبیل

لوله فلکسبیل

استفاده برای پوشش و محافظت از کابل‌های شبکه و برق

ویژگی های اصلی

انعطاف پذیری

با خیال راحت به شعاع دو متر یا کمتر خم شود. به همین

دلیل اینکه رایزرهای دینامیکی انعطاف پذیر بوده است

لوله های ما به صورت شکل های مختلفی ساخته می شود این لوله ها اندازه های مختلفی دارد و بسته به کار شما موجود است برای اطلاع از انواع جنس و کاربرد آنها لطفا به مطلب لوله فلکسبیل مراجعه بفرماید.