لوله فلکسبیل

لوله فلکسبیل

لوله فلکسبیل یک لوله انعطاف پذیر به لوله اجازه خم شدن را می دهد. لوله فلکسبیل به ویژه برای اتصالات در فضاهای کوچک، تنگ و نامناسب بسیار مفید است ،طراحی بادوام اما منعطف یک لوله فلکسبیل، اتصال طولانی مدت آب را بدون هیچ زحمتی برای شما ارائه می دهد و انعطاف پذیری کامل را برای هر زاویه  مورد نیاز ارائه می دهد. این محدوده انتخاب بسیار خوبی از انواع اتصالات و اتصالات از برندهای با کیفیت بالا را ارائه می دهد و با هر نیازی برای پروژه بعدی شما مطابقت دارد.

لوله فلکسبیل

استفاده برای انتقال آب

این نوار به نوارهای باریک فولادی بریده می شود که سپس به شکل لوله در می آیند. سپس یک جوشکار مخصوص درز را به هم جوش می دهد.

مزایای لوله فلکسبیل

1 ،هزینه پردازش کم: هزینه جلوگیری از زنگ زدگی گالوانیزه گرم کمتر از سایر پوشش های رنگ است.

2، قابلیت اطمینان خوب: پوشش با دوام و قابل اعتماد.

3، بادوام: لوله فولادی گالوانیزه گرم با براقیت سطح، لایه روی یکنواخت، بدون آبکاری نشتی، بدون چکه، چسبندگی قوی، ویژگی های مقاومت در برابر خوردگی قوی، در محیط حومه شهر به طور قابل توجهی افزایش یافت، ضخامت زنگ استاندارد گالوانیزه گرم می تواند بیش از 50 سال بدون تعمیر نگهداری شود. در مناطق شهری و فراساحلی، حفاظت استاندارد زنگ زدگی گالوانیزه گرم را می توان به مدت 20 سال بدون تعمیر نگهداری کرد.

بیشتر بخوانید  وایرشو تکی بدون روکش-وایرشو تکی روکش دار-وایرشو دوبل روکش دار

4، صرفه جویی در زمان و تلاش: فرآیند گالوانیزه سریعتر از سایر روش های ساخت پوشش است

 

ساختار لوله‌های انعطاف‌پذیر بدون پیوند ما شامل نوارهای فلزی و سیم‌های زره‌ای که با دقت از پیش ساخته شده و به شکل مارپیچی پیچیده شده‌اند همراه با لایه‌های متحدالمرکز پلیمر، پارچه، نوار پارچه‌ای و مواد کاهنده اصطکاک است. اساس طراحی اساسی برای ساختار Flexibles، مشخصات API 17J و API 17B توصیه‌شده مربوطه است .

ما دوام طولانی‌مدت یک لوله فلکسیبل را از طریق ترکیبی از تنها استفاده از پروفیل‌های زره ​​فشار متقارن – که حاوی حداقل مطلق تنش‌های پسماند پس از اعمال بر ساختار لوله انعطاف‌پذیر هستند – و پیش‌فرم‌کردن دقیق صلیب دو لایه تضمین می‌کنیم. زره کششی زخمی متشکل از چندین سیم مستطیلی فولادی.

سیستم های لوله انعطاف پذیر ما شما را قادر می سازد تا تولید و یکپارچگی دارایی را افزایش دهید و در عین حال هزینه کل سیستم خط لوله خود را کاهش دهید.

عملکرد برتر

بیکر هیوز تجربه عمیقی در طراحی، ساخت و نصب لوله و مجموعه وسیعی از رایزرهای انعطاف پذیر و خطوط جریان دارد. این ترکیب، توسعه میدان های زیردریایی و فراساحلی قابل اعتماد و کارآمد را امکان پذیر می کند.

 

راه حل های همه کاره

سبک تر از منعطف های معمولی، لوله انعطاف پذیر کامپوزیتی نوآورانه ما به معنای کاهش قابل توجه وزن بالابر و پیچیدگی سیستم است که به شما امکان می دهد به آب های عمیق تر بروید و در عین حال به کاهش هزینه های نصب، OPEX و ریسک عملیاتی کمک کنید.

بیشتر بخوانید  محصولات گالوانیزه و آلومینیوم

بادوام و قابل اعتماد

همانطور که پیشرفت‌های دریایی و زیر دریا به سمت آب‌های عمیق‌تر و محیط‌های چالش‌برانگیزتر حرکت می‌کنند، باید از دوام تجهیزات خود اطمینان داشته باشید.

تشخیص عیب پیشگیرانه

با قابلیت‌های نرم‌افزاری منحصربه‌فرد ما، می‌توانید یکپارچگی ساختاری لوله انعطاف‌پذیر خود را در حین کار به دقت ارزیابی کنید.

مزایا و ویژگی ها عبارتند از:

افزایش تولید در تمام اعماق آب

قابلیت اطمینان، انعطاف پذیری و سازگاری را بهبود می بخشد

کاهش زمان خرابی و خطرات زیست محیطی

ایمنی را در سراسر عملیات خود بهینه می کند

افزایش عمر تجهیزات

درباره ما

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم آنچه را که برای به حداقل رساندن زمان رابط و بهبود تدارکات نیاز دارید، بدست آورید.  ترکیب صحیح مواد را با در نظر گرفتن شرایط سرویس مشخص شده، از جمله ترکیب شیمیایی سیال منتقل شده، فشار، دما، عمق آب و طیف وسیعی از عوامل دیگر که بر طراحی لوله انعطاف پذیر تأثیر می گذارند، انتخاب می کنیم.