پخش و فروش سینی کابل در تهران

شرکت فیدار الکتریک با سابقه درخشان درعرضه انواع سینی کابل و پخش و فروش سینی کابل  و همچنین انواع لوله فولادی و گالوانیزه در بازار تهران مشغول به فعالیت است.اگر به دنبال سینی کابل برای هر یک از موارد کابل‌کشی در پروژه‌های صنعتی،عبور کابل‌های فیبر نوری ، اجرای خطوط انتقال برق با ولتاژ بالا و یا کابل‌کشی انواع سیستم‌های مخابراتی می باشید فیدار الکتریک آماده ارایه انواع سینی کابل با بهترین کیفیت به شما می باشد.

سینی کابل معمولاً در سیم‌کشی ساختمان‌های مسکونی و به خصوص مکان‌هایی مانند نیروگاه‌ها و کارخانجات و انبار ها مختلف از آن استفاده می‌شود، نظم‌دهی، هدایت و شناسایی آنها ممکن است با دشواری‌های زیادی روبرو شود. به همین دلیل معمولاً آنها را در چارچوب‌های فلزی یا پلاستیکی به نام سینی کابل قرار می‌دهند تا بتوان به راحتی از آنها استفاده کرد.

شرکت فیدارالکتریک  مفتخر است انواع  سینی کابل مشبک نظیر سینی کابل مشبک،سینی کابل سبدی و..‍.را در رنگها و سایزهای مختلف با ضمانت و بالا ترین کیفیت به دست شما عزیزان برساند.این مجموعه قادر میباشد سینی و نردبان کابل را با پیشرفته ترین دستگاههای اتوماتیک صنعتی به صورت گالوانیزه سرد و آبکاری گرم و استنلس بر اساس استانداردهای بین المللی و در ابعاد مختلف و طبق سفارش تولید نماید.

سینی کابل یکی از پر مصرف ترین  وسایل در تجهیزات ساختمانی است که علاوه بر بهره‌گیری از آن در کابل کشی ساختمان، در سیم کشی نیز کاربرد دارد. مهندسین عمران و شهرسازی سینی کابل را به عنوان یکی از ضروری‌ترین تجهیزات در فعالیت خود می‌دانند. همچنین از این وسیله‌ی پرکاربرد جهت هدایت و نگهداری صحیح و توزیع برق در محیط‌های صنعتی و تجاری استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید  جعبه تقسیم آلومنیوم

باتوجه‌ به کاربردهای فراوان سینی کابل، می‌توان از آن‌ها در موقعیت های گوناگونی همچون انواع محیط بسته و باز، مکان های مرطوب، فضاهای شلوغ و پر رفت‌ و آمد و جاهایی که در معرض امواج الکتریکی قرار دارند یا مکان های دارای لرزش، استفاده کرد.طبیعتاً نصب و تعبیه سینی کابل باید توسط متخصصین این رشته کاری انجام گیرد تا منجر به خطراتی مانند حریق و برق‌ گرفتگی نشود.